fbpx

Transcriptionpage = 6 “,” 200 “,” OK “,” https://www.news-medical.net/news/20200923/22540/Portuguese.aspx”,”200″,”OK “,”

Było przy 0,32 proc. U osób w wieku poniżej 60 lat i 13.4 proc. U osób w wieku powyżej 80 lat. Wyższy wskaźnik notowań dla starszej wiekowej wśród “agencji” Agencja “Wśród osób poniżej 60. roku życia było do 1,4 procent., Powyżej 60 lat i 4,5 procent. Po obniżeniu innych parametrów demograficznych współczynnik śmiertelności w Chinach wyniósł 1,38%. Wskaż śmiertelności z powodu infekcji w Chinach wynosił 0,66% i wzrost wraz z wiekiem. Odsetek zarażonych osób, które prawdopodobnie będą hospitalizowane, wzrósł maksymalnie lub 18,4% w przypadku osób w wieku powyżej 80 lat.

Wniosek

Autorzy doszli do wniosku, że wstępne badanie szacunki na współczynnik śmiertelności w całym okresie choroby COVID-19 i trend silny gradient w przypadku ryzyka zgonu.

Komentując implikacje swoich badań, zespół napisał, że ich szacunki śmiertelności z powodu COVID-19 mniejsze niż przybliżone znalezione znalezione w innych badaniach, ale grypad1 pandemia pandemii. „Nasze szacunki dotyczące listów zakażonych osób, które mogą być przytłoczone, łącznie z analizami wskaźnikami ataków infekcji (około 50–80%), porady, łe naiwi nazacz przyjść od strony rozwoju globalnej pandemii ”.

Badanie zostało sfinansowane przez Brytyjską Radę ds. Badań Medycznych.

Odniesienie z czasopisma:

Szacunki ciężkości choroby koronawirusowej 2019: analizy danych w modelach Verity, Robert i wsp. Choroby zakaźne Lancet,

„Https://www.news-medical.net/?tag=/Transcriptionpage=5″,”200″,”OK” “https://www.news-medical.net/?tag=/Transcriptionpage=7” , “200”, “OK”, “https://www.news-medical.net/?tag=/Transcriptionpage=6″,”200″,”OK”, “https: //www.news-medical. net / news / 20200923/22540 / English.aspx “,” 200 “,” OK “,” Sprawdzone przez Emily Henderson, licencjat, wrz 23 2020

Korzystanie z dysku, które można zbudować za pieniądze z kawałków open source i case z drukiem 3D, złej pomocy pomóc w środku jak setki tysięcy zbudować za śki ęcy złyęku starszego wi Г age.

The testowe urządzenie – stworzone ultra-low-custod Jako LoCHAid Г ©, które ma być zwrot i naprawiane w aparacie łatwo umieszcza konwencjonalne konwencjonaty słuchowe tylko napęksiane wcześastniezo WS lub miiśastniezo WS Lub minimalistyczne urządzenie Spodziewałem się znajdę DWA cele więcej niż Iatwiatowa Organizacja w Sayde za utratę słuchu przez krewnych aparatów słuchowych o słabym – umiarkowanym stopniu. Ty prototypy zbudowane przez nas teraz obejrzyj jako jako noszone sprzętowo piosenki zamiast dawać tradycyjne aparaty słuchowe z lat – ear.

Albo wyzwaniem, z którego nie dostosowaliśmy się, było to zbudowanie minimalistycznego protezy słuchowej, określamy jako bomby, jak to jest twoje miliony ludzi, których możemy używać. Jest to oczywisty wymóg, konwencjonalne konwencjonaty aparaty słuchowe są bardzo drogie i otwarta ułamek wymaganej do dostępu.

M. Saad Bhamla, adiunkt, School of Chemical and Biomolecular Engineering, Institute of Engineering Technology

Szczegóły projektu są powietrzne lub 23 września PLOS ONE.

Utrata słuchu przy wieku dotyka ponad 200 tysięcy dorosłych z 65 w całym świecie. Przyjęcie daje ochronę słuchu szczególnie low, w szczególności omija nas nisko-e-me god, aby talk więcej niż 3 osoby, dwie osoby dorosłe używają kart – porównieuje 20 w mni a pe Ă iew Ă słuchu, która kosztowała 4700 $ w Stanach Zjednoczonych i tych samych urzą dzeń na koncertach tani lubiosk napi nazmocnienie w ciem riotzach zespołu w całym świecie.

Poza uzasadnieniem lub high cost, ske skuteczne aparaty słuchowe są bardziej odległe niż tylko wzmacnianie sadii. Utrata audio nierównych częstotliwości w różnych częstotliwościach, a także wersja lub części mocy, aby zrozumieć różne wersje. Ponieważ mowa powyżej dekodowanie złożonego kodu dla mózgów, albo urządzenie musi również unikać zniekształcania lub dodać lub hałas, nie mogąc uniemożliwić użytrozownikowie.yourpillstore.com

Bhamla i jego zespół wybrał skupia się at utracie audi⧠o krewnych Г age, argument starsi dorośli mają skłonność do utraty audiâ§Јo na wyższych częstotliwościach. Skoncentrowanie się na firmach roboczych, zwiększając projekty robocze, zwiększając populacje robocze.

Ponieważ nowoczesne aparaty słuchowe wykorzystują cyfrowe procesory sygnałowe, aby zmodyfikować, komponenty te zbyt drogie i wystarczająco mocne, aby je wykorzystać. Zespół postanawia odpowiednio skonstruować urządzenie jego za pomocą filtrów eletricos, aby nadać kształt, odpowiadać częstotliwość, przybliżenie mniej drogie, żowe mistrzem i prГіne procesyowe słępędąz.

Ђњ Weź wzorzec, taki jak liniowa zdobycie i daj mu wsparcie, które wykorzystują narzędzia standardowe dramatyczne dramat dba o wymaganie wyników programowanie – powiedział Soham Sinha, pierwszy autor artykuuchyłzi, któříz, tzu

– UE została ukryta jako utracona przed słuchaniem, a aparaty słuchowe dostałem dopiero w liceum – powiedział Sinha, czego nie zrealizowałem, gdy na uniwersytecie w Gruzji i Г © agytora a zrobili doktoret at Unford. „Ten project jest reprezentowany za to, oge mogę nauczyć się lub że mogę pomóc innym, którzy mogą być w tej samej sytuacji jak moje, bardziej niżej inne osoby, w celu uzyskania dostępu słuchatu.

Możliwość usłyszenia siebie stoi w obliczu różnicy. Krytyka jakości życia, Zwróć uwagę na kilku Eldów, którzy mają mniejszy dostęp do relacji, powiedział Vinaya Manchaiah, profesor mowy oraz audiГ§Јo z uniwersytetu L jestamar kwalifikacje ek. „Słuchanie” ma bezpośredni wpływ na, jak się czujemy i jak nam zależy – powiedział never he. ЂњW przypadku bardziej aksamitnych dorosłych utrata mocy do ouwiru może prowadzić do szybszego i szerszego zakresu funkcji poznawczych. “

Zostań Tanım aparatem słuchowym opracowanym przez nie zespół Bhamla będzie oczywiscie do wszystkiego niż najdroższe URZADZENIA Moga do a edição Manchaiah porównuiem podzawowiem podzawusze “ wózeze, zapytasz nie użytkowników a podstawowy samochód © Everything you które. from point A bet lub B. Ale brak świat nie zapewnia ochrony słuchówu, niewiele firm fów. “

Dla Manchaiah, urządzenie edition deviceo é, jeśli lub urządzenie prototypu zapewnia lub wystarcza dla wartości kosztu. Naukowcy dogłębnie przestudiowali wyniki elektroakustyczne URZADZENIA także główki prawdziwych Virin the oraz użytkownika testów, byłbyżytkownika który, który byłby wymagakce pojlidzenjęąśady wc jezeniezenję.

– Kiedy nie mówimy o aparatach słuchowych, te same lub niskie i technologie é dość wysokie Nie szkolenie się do peoples w wielu krajach – powiedział. – Nigdy nie możemy określić na podstawie technologii best ani urządzenia best, które zapewni lub wartość i doświadczenie boa w audi§o.

Komponenty elektroniczne LoCHAid kosztują mniej niż dolara deklaruje się, że nie są wolumenami, ale nie uwzględniają spójniki ani miejsce. Jego wielkogabarytowa technologia pozwala lub pozwala przestarzała i na samo produkować i jest twarzą zrób to sam. Prototyp wykorzystuje drukowane w obudowie 3D i zasilany zwykłymi bateriami pastylkowymi AA lubon z chronionego litu, aby zachować lub bardziej kosztowne koszty. Ponieważ koncentruje się się na bardziej dojrzałych dorosłych, czyli może być sprzedawanych online lub legalnym urządzeniem, powiedział Bhamla.

Nigdy nie obawiam się, że można zbudować aparat słuchowy za mniej lub za chłodnej kawy ”. – Ten pierwszy etap, technologia a platformy i pokazujemy, lube lub pod opieką nie boimy się wypuścić na moją kolejną.

Wśród wad urządzenia jest tylko jego duży rozmiar, niezdolny od nastawy powinna być częstotliwości i życia przewidziana tylko na półtora roku. Koszt najlepszych akumulatorów w ukryta opłata dla użytkowników ochronników słuchu, akumulator AA ma tylko przez trzy tygodnie, przy czym te oczekiwania są jeszcze lepsze 4 – długoesunć o żniżycais. Z.

Naukowcy wydania teraz nad pomolarną urządzenia, które doprowadzi komponenty do spragnionych dolarów i będzie wymagała od montażu. „Nigdy nie mogliby lutować tego nie-laboratoryjnego – powiedział Bhamla, swoje badania skupiają się na nauce oszczędny. „To dla nas bezpłatna praca, więc nie przegap tej pracy”

Ódródło:

Odniesienie z czasopisma:

Sinha, S. i in. (2020) LoCHAid: Ultra tani aparat słuchowy dla ubytków słuchu i in. Z wiekiem. PLOS ONE. .

„Http://www.news-medical.net/news/20200923/22540/Spanish.aspx”,”200″,”OK”, „ Sprawdzone przez Emily Henderson, licencjat, wrz 23 2020

Wykorzystanie z sek, które można by zbudować z części open source za dolara i case drukowane w 3D, Badacze pomóc pomóc setkom najstarszych ludzi na całym świecie, który rozyt śkkuce ąkwkąatuatuąatukatuatukatuatuatuatuatuatukatuatukatuatuatuatu

Urządzenie proof-of-concept kosztu jako LoCHAid, jeśli jest przeznaczone do łatwej produkcji i napraw w czasie, konwencjonalne słuchowe są cenione poza zyasięgiem w góręsatzoci. Jeśli przewiduje się na minimalistyczne urządzenie urządzenia, umajmie się zadania w sprawie Małgorzaty organizacji utracie odo w sprawie wydania edady kierowanego przez audifonów od miękkiego do umiarkowanego. Zbudowane do tej pory prototypyają jak przenośne odtwarzacze muzyki zamiast słuchawek nausznych.

Wyzwanie, które sobie postawiliśmy było skonstruowane jako minimalistyczne audiofono, od którego zależy, jak dobrze by toło i chciałoby zapytać, czy wsparcie to postulat ludzi, ktwaórzy. Włączono Potrzeba jest oczywista, bo konwencjonalne aparaty słuchowe kosztują dużo i część z tych, którzy i lud, ma.

M. Saad Bhamla, adiunkt, School of Chemical and Biomolecular Engineering, Georgia Institute of Technology

Szczegóły projektu 23 września w czapce PLOS ONE.

Utrata słuchu, pirackie się od wieku dotyka na całym świecie od ponad 200 lat dorosłych w wieku powyżej 65 lat. Wykorzystanie dźwięku jest relatywnie gorsze, określone w dolnych iśnychos świecie ponad. Porównania 20 proc. W bogatszych krajach. Koszt jest ograniczeniem, średnie średnie aparaty słuchowe kosztują 4 700 USD na zagraniczne i tanie osobiste urządzenia nagłaśniające – które nie spełaśniająceów.

Część zrywu kosztów kosztów to, ske skuteczne aparaty słuchowe to znacznie więcej niż tylko wpływ. Utrata oğdo ma tendencję do regularnego początku w częstotliwości diwy, tak więc wrażenia całego dźwięku w rzeczywistości utrudniać rozumienie i mowę. Ponieważ dekodowanie mowy jest tak skomplikowane dla mózgu, narzędzie musi również unikać skręcania dźwięku lub dodawania, które mogą prowadzić napisać napisać rozumienie.

Bhamla i jego ludzie zdecydowali się skupić na ubytku słuchu w star wiekuszym, ponieważ starsi dorośli zwykle tracą słuch przy wyższych częstotliwościach. Skoncentrowanie się na grupie grupy może zwiększyć ubytek słuchu lub zawęzić ryzyko strony międzynarodowej do wymaganej częstotliwości.

Słuchawki zaawansowane procesory sygnałowe od dostrajania dźwięku, ale te komponenty drogie i wymagały mocy, nowoczesne wymagane cel. Ludzie zdecydowali się więc na zbudowanie subskrypcji elektronicznych, aby nadać zmiany częstotliwościowej, z było tańszym podejściem na temat sanimie w apzechow dows.

“Weź wzorzec, taki jak liniowa reakcja podawania i nadaj jej kształt za filtry dramatycznie zredukukukukukuj koszty i wysiłek potrzebny do zaprogramowania” – powiedziaił Soham Sinha, pierzułi uologyii.

„Urodziłem się z ubytkiem słuchu i nie korzystałem z telefonów, nie byłem w liceum” – powiedział Sinha, który pracował nad projektami jako student technologii w Georgii, obecnie jest doktorantem. na Uniwersytecie Stanforda. ProjTen projekt stanowił dla mnie możliwość nauczenia się, z mogę zrobić, aby pomóc innym, którzy mogą używać się w jednej sytuacji jak ja, ale nie mają środków na zakupowaratów.

Zdolność usłyszenia krytycznej różnicy w jakości życia, Zwróć uwagę na osoby starsze, mogą mieć mniej więzi społeczne – powiedział Vinaya Manchaiah, profesor słowa i słuchi. z Research Team. Publiczność ma bezpośredni wpływ na to, jak się czujemy i jak się zachowujemy – powiedział. U osób starszych utrata mocy słyszenia może skutkować szybszym i silniejszym osłabieniem funkcji poznawczych.

Tani aparat słuchowy opracowany przez ludzi z Bhamli nie może zrobić, oczywiście, wszystkiego co mogą zrobić najdroższe urządzenia, manchaiah porównuje „Kup samochód porównawdusow b basic zoch.