fbpx

Cádiz plajlarına yaptığı ziyaretler, sporu bir kenara bırakmasa da bağlantısının kesilmesine değer.

Michigan firması şimdiden yardımın uzatılması için baskı yapıyor.

Tesla için geri sayım başlıyor

Elon Musk bu konuda pek konuşmadı çünkü markası için etkisinin diğerlerinden daha az olacağını biliyor, çünkü yardımın düştüğü Model S ve Model X’in temel versiyonları çoğu elektrikli ve Tesla satın alan kişi Tesla istemesidir. Sorun, Model 3’ün standart sürümüyle gelecek.

Şimdi, Amerika Birleşik Devletleri’nde Tesla’nın 200.000 satışını onayladıktan sonra, Elon Musk’ın firmasından alıcılara yapılacak yardımı azaltacak bir geri sayım başladı. Böylelikle, aynı şirkete göre kendi web sitesinde, 31 Aralık’a kadar araba alan müşteriler tüm indirimi korumaya devam edecekler. 1 Ocak’tan 30 Haziran 2019’a kadar indirim 3.750 $ ‘a düşürülecek ve son olarak 1 Temmuz’dan 31 Aralık 2019’a kadar 1.875 $ olacak. 2020’de Tesla için herhangi bir indirim olmayacak.

|

Model 3 üzerindeki etki, beklenen temel model indirim yapılacak olan 35.000 $ ‘a satın alınabildiğinde düşecektir. Model 3’ün ön siparişini vermek için 1.000 dolar ödeyen ve giriş seviyesi modeli bekleyenler, halihazırda sahip oldukları yardımın artık mevcut olmadığını görebilir. Musk, hissedarlara yaptığı son çağrıda, indirimlerin hala% 50 olacağı 2019’un ilk çeyreğine kadar salonun temel versiyonunu üretmeye başlamayacağını söyledi.

Almanya’daki Tesla sürücüleri 4.000 euro iade etmek zorunda

WLTP elektrik faturası verecek

Automotive News verilerine göre, Temmuz başında Tesla 200.000’de 7.000’di ve General Motors yaklaşık 19.000’di, bu nedenle geri sayımının 2019’da başlaması bekleniyor. Elektrik alanındaki her iki markanın ana rakipleri Nissan ve Ford, 20.000’e ulaşmaktan sırasıyla 80.000 ve 94.000 uzakta, bu yüzden hala çok uzaktalar ve rakiplerinin indirimi kaybetmesinden yararlanmak için iyi bir zaman payına sahip olacaklar.

Karma dövüş sanatlarını denetleyen bir kuruluş olan UFC’nin başkanı Dana White, bu gece televizyonda eski namağlup Amerikan şampiyonu Floyd Mayweather Jr. ile İrlandalı dövüşçü Conor McGregor arasındaki boks maçının … "mümkün".

03/16/2017

Kanun 06/15/2017, 11:48 CEST

İlk başta itiraz eden White, dün gece televizyon programına çıktığında "Conan", potansiyel olarak kazançlı mücadele için bir anlaşmaya varılmadığını kabul etti – 100 milyon doları aşan çantalardan söz ediliyor – ancak bunun sadece bir zaman meselesi olabileceğini öne sürdü.

"Tartışmalı olacağını düşünüyorum"White belirtti. "Bunun zor bir anlaşma olacağını da kabul etsem de, çünkü açıkçası bu anlaşmaya dahil olan birçok çıkar ve figür ve ayrıca önemli sayıda insan var ki bu da süreci zorlaştırıyor.".

Ancak yılın başında kötümser olan White, "epik düşüş" McGregor, UFC’nin izni olmadan boks yapmaya çalıştıysa, çok fazla parayı hareket ettirecek bir kavgadan bahsettiğini ve bu da kutlamamayı daha da zorlaştırdığını açıkça belirtti.

28 yaşındaki McGregor, UFC hafif sıklet şampiyonu ve White’ın başkanlık ettiği ve oyun kurucunun yerine geçmesi kadar savaşı sürdürme şansı olduğunu doğrulayacak kadar ileri giden organizasyonla özel bir sözleşme altında kalıyor. New England Patriots, Super Bowl oynamak için.

Dahası, Mayweather Jr.’ın Filipin şampiyonu Manny Pacquiao ile karşılaşmasının ne kadar sürdüğünü de defalarca hatırlamıştı.

White’a göre, şimdi Mayweather Jr., McGregor’un imzalayabileceği sözleşmenin tüm şartlarının kapanması için daha fazla zamana ihtiyaç duyabilir.

Ancak gerçek şu ki, şu şekilde tanımlanan düello "benzersiz"yavaş yavaş adımlar atıyor ve çözülmesi en önemli bürokratik engellerin üstesinden geliyor.

McGregor şu anda Nevada Eyalet Atletizm Komisyonu ile yasal bir konuyu çözme sürecinde ve ardından bir boks lisansı için başvurması bekleniyor.

"Birçok şey bu savaşı ilgi çekici kılıyor", White takdir etti. "Conor McGregor kocaman, kariyerinin zirvesinde, Floyd 40 yaşında".

White bunu da hatırladı "Floyd’un solcularla her zaman bir sorunu olmuştur, Conor (McGregor) bir solaktır ve sert vurur. İnsanlara çarptığında, ayrılırlar. Floyd Mayweather Jr. kesinlikle onu nakavt etmeyecek. Bu kesin".

Sonra UFC başkanı, McGregor’un savaşı kazanacağını hiç söylemediğini, ancak bunu özel bir şey yapacağını açıkça belirtmek istedi.

"Conor’un bu boks maçını kazanacağını söylemiyorum, ama kesinlikle ilginç kılıyor."Beyaz vurguladı.

2015 yılında 49-0 profesyonel sicil ile emekli olan Mayweather Jr., kısa süre önce Londra’da McGregor https://goldbets.top/en-iyi-siteler/ ile yüzleşmek amacıyla gönüllü emeklilikten çıktığını duyurdu.

White ayrıca, dövüşün Nevada, Las Vegas’taki T-Mobile Arena’da 10 Haziran’da yapılmasının planlandığına dair gazete haberlerini de reddetti.

"McGregor, Mayıs ayı için planlanan ilk çocuğunun doğumunu beklerken ara verdiği için birkaç ay içinde faaliyete dönmeyi planlamıyor."Beyaz eklendi

Les Corts mahallesi, Barselona’nın tamamında en çok futbolu soluyan semtlerden biridir. Camp Nou oradadır. Ama tek şey bu değil. Plaça de la Concòrdia her zaman sadece topla oynamayı düşünen birkaç çocuğu bir araya getirdi. Yıllar önce onlardan biri kahramanımız Héctor Fort’du. Barcelona Futbol Kulübü’nün Infantil B savunucusu arkadaşları Nil, Pol, Marc veya Pasqui ile harika zaman geçirdi.

11/04/2018

10: 16’da CET

Albert Rogé @kafadergisi

Héctor’un topa düşkünlüğü çok küçük yaşlardan gelir. On bir ayda ilk kariyerlerine başladılar ve üç yaşında çeşitli sporları denemeye başladı. Bunda iyiydi. Ve böylece bunu ebeveynleri Sergi ve Cristina’ya ilettiler. Futbol diğerlerine karşı maçı kazandı. Beş yaşındayken bir takıma katılmak istedi ve bunu Penya Anguera’da yaptı. Alzamora futbol kulübü tarafından düzenlenen federasyon dışı bir lig olan Cadeca’da kısa bir süre bekledikten sonra lig yarışmasına geçti. Xavi Closes’in emriyle, zaten düşündükleri bir şeyi doğrulamaya başlayacaklardı: Héctor’un özel bir şeyi vardı. Ve Barça şüphelerini doğruladı. Barça ekibi onu fark etti ve Ciutat Esportiva Joan Gamper’da bir testi geçmesi için çağırdı.

Bu test her zaman Héctor tarafından ağzında bir gülümsemeyle hatırlanacak. Ailesi, gergin olmasın diye ona harika sezonu için bir ödül olduğunu söyledi. Ve faydalı oldu. En çok hoşuna gitti ve iki gün sonra Barça gömleğini giyeceğini doğruladılar. Şüphesiz hayatlarında çok güzel bir aşama başlıyordu. Barça’da Héctor her zaman neslinin en iyi oyuncularından biri olarak görülmüştür. Atıştaki gücü ve sürüşteki hızı, onu geçtiği yeri süpüren bir oyuncu yaptı. Olası tüm başlıkları elde etmek için çizmelerinden önemli hedefler geldi. LaLiga Promises, MIC, Catalunya Championships, lig yarışmaları ve diğerleri. Ve bazıları MVP’ye ulaştı. Hemen hemen hiçbir şey.

Bir futbolcu olan Hector’la tanışmak için günden gün Hector’la tanışmalısın. Okulda iyi bir öğrenci ve eğitimi çalışmalarla çok iyi birleştiriyor. Tabii ki okula gitmediğinde dünyanın en mutlu olanıdır çünkü bu yaz olduğu anlamına gelir. Ve bu onun için en iyi aşama. Cádiz plajlarına yaptığı ziyaretler, sporu asla bir kenara bırakmasa da, bağlantısının kesilmesine değer. Diğer destinasyonları, büyükanne ve büyükbabasından hoşlandığı S’Agaró ve tutkulu olduğu balıkçılık yaptığı Menorca’dır.

Prebenjamín’e vardıktan sonra, Héctor futbol yedi etabını geride bıraktı ve futbol 11 etabına başladı. Alanın boyutları onun vuruşunu göstermesine izin verdiği için bu onun için büyük bir değişiklik oldu. Şimdi, arka ya da grubun ekseninden başlayarak, Héctor başka erdemler sergiliyor. Ve daha eksiksiz hale getiriyorlar. Bu nedenle, harika takımların en iyi temsilcileri ve gözlemcileri listelerinde yer almaktadır. Şu anda bu listelerde yer alsa da belki birkaç yıl içinde olacak. Açıklarım. Héctor futbolcu olamazsa, futbol dünyasına katılmayı çok ister. Ve bir temsilci olarak hareket etmeyi düşünün. Umarım bu seçeneği seçmek zorunda kalmaz ve Camp Nou’da çıkış yapma hayalini gerçekleştirebilir. 

Barça’da gelecek sezon için kadrolar için çalışıyorlar. Her zaman daha pahalı olanlardan biri Gençlik B’ninki. Bazı Cadet A oyuncularının olası uçuşu ve Gençlik A’ya doğrudan terfi, Gençlik B’yi imzalamaya ihtiyaç duyuyor. Bu nedenle kulüp bu haftalarda birkaç oyuncuyu test ediyor.

18.11.2018

Saat 09:18 CET

Albert Rogé @kafadergisi

Bazıları, son günlerde La Masia’da bulunan bir Brezilyalı’nın durumunda olduğu gibi, acı ya da zafer olmadan geçiyor. Ama diğerleri bundan hoşlanıyor. Bir ay önce Ioannis Konstantelias, gençlerle antrenman yaptı ve tekniğiyle parladı. Yunan PAOK için oynuyor ve Barça kulübüne üye olup olmayacağına henüz karar verilmedi.

Sánchez Martínez’in önünde harika bir oylama vardı. Fútbol Club Barcelona ile Real Madrid arasında VAR’ın faaliyete geçtiği ilk klasik. Teknolojinin kontrolünde kolej Hernández Hernández vardı. Ve başka türlü nasıl olabilirdi, VAR prömiyerinin baş kahramanıydı.

28.10.2018

10/29/2018 tarihinde 14:24 CET

Albert Rogé @kafadergisi